Galeri
İngilizce Etüd Merkezi
Erken İngilizce
İngilizce Etüd Merkezi
İngilizce Etüd Merkezi
Erken İngilizce
İngilizce Etüd Merkezi
İngilizce Etüd Merkezi
Erken İngilizce
İngilizce Etüd Merkezi
İngilizce Etüd Merkezi
Erken İngilizce
İngilizce Etüd Merkezi
İngilizce Etüd Merkezi
Erken İngilizce
İngilizce Etüd Merkezi
İngilizce Etüd Merkezi
Erken İngilizce
İngilizce Etüd Merkezi
Adres:
Fatih M. Seymen C. Sarı Leylak S. No:2/1 İZMİT (otogar yanı)

Telefon:+90 (262) 319 06 16
E-Mail: izmit@ingilizceetud.com
Untitled Document
Erken İngilizce - Duyurular

Sevgili Öğrenciler,

Kurumsal Logomuzu sizlerin yaratıcılığında aramaya karar verdik. 01-26 Nisan tarihleri arasında İlimiz Merkez İlçedeki ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında bir yarışma düzenledik.

Yarışma Şartnamesini İngiliz Kültür Yetenek Etüt Eğitim Merkezi'nin Fatih Cad. Sarı Leylak Sok. No:2/1 (otogar yanı) adresindeki binasından temin edebileceğiniz gibi, www.megayetenek.com adresinden de indirebilirsiniz.

Seçici Kurul tarafından 01 Mayıs Çarşamba günü değerlendirelecek olan eserlerin sahipleri ve okul müdürleri 05 Mayıs pazar günü saat 11.00'de Ramada Otel'de düzenlenecek törenle ödüllendirilecektir.

Yarışmada ;

1.olan eser sahibine Laptop, Okul Müdürlüğüne 2.000.- TL nakit para ödülü

2.olan eser sahibine Tablet Bilgisayar, Okul Müdürlüğüne 1.500.- TL nakit para ödülü

3.olan eser sahibine Bisiklet, Okul Müdürlüğüne 1.000.- TL nakit para ödülü

kazanacaktır.

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN SON GÜN !!!

Erken İngilizce - haberler

BİZ KİMİZ

İngiliz Kültür Yetenek Etüt Eğitim Merkezi Şubat/2013 yılında kurulmuş, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve mevzuatlar çerçevesinde hizmet veren bir özel öğretim kurumudur. Alanında sürekli gelişim ve değişim içerisinde, bilimsel ve teknolojik yenilikler doğrultusunda, birikim ve deneyimini, eğitim anlayışına yansıtarak geliştirmek, alanında öncü kurumlar arasında yer almak, Atatürk ilke ve inkılaplarının özünü benimsemiş aydın nesiller yetişmesi için çalışmak kurumumuzun vazgeçilmez amacıdır.

Her öğrencimizin ;

-   Bireysel farklılıklarını gözeterek zihinsel, duygusal, fiziksel ve sosyal açıdan bir bütün olarak gelişmesini sağlamak,

-  Yabancı dile önem vererek, ulusal programın yanı sıra, öğrencilerimizin uluslar arası eğitim programlarından da yararlanmalarına uygun fırsatlar yaratmak,

-   Eğitim ve öğretimi spor, sanat ve sosyal alanlarda düzenlediğimiz etkinliklerle güçlendirmek,

başlıca hedefimizdir.

Kurumumuzda, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine (06-14 yaş) Etüt Eğitim, Branş Eğitim ve İngiliz Kültür Derneği Erken İngilizce Programı (Junior)  verilmekte olup, Hızlı Okuma, Fotoğrafik Hafıza ve Beyin Haritaları Eğitimi çalışmalarımız arasında yer almaktadır. Programlarımız hafta içi ve hafta sonu uygulanmaktadır.

Ayrıca okullar kapandıktan sonra yaz dönemi boyunca çeşitli aktivitelerin uygulandığı Yazokulu tatil süresince devam etmektedir.

ETÜT  EĞİTİM  ve  BRANŞ  DERSLERİ

Çalışan anne ve babalar doğal olarak çocuklarının okuldan çıktıktan sonra temiz, güvenli ve huzurlu bir ortamda olmalarını ve bu arada da derslerini tekrar etmiş, ödevlerini bitirmiş olmalarını istemektedir. Aslında çocukların okuldan sonraki tekrarları ve ödev yapma süreci çalışmayan bir anne için dahi sorun olmaktadır. Ödevlerin yapılması sürecinde bazen gergin anlar yaşanmakta, bazen de ödevler sahip olduğumuz birikimi zorlayabilmektedir.

Öğrenmeyi öğrenmek,İngiliz Kültür Yetenek Etüt Eğitim Merkezi’nin temel ilkesidir. Hepimizin bildiği gibi ödevlerin yapılması veya birileri tarafından yaptırılması öğrenmenin gerçekleşeceği anlamına gelmez. Bu nedenle önemli olan ödevlerin eksiksiz  ve çok güzel yapılması değil, çocuğun öğrenmesi gereken konuları tam ve doğru olarak öğrenebilmesi  ve her şeyden önemlisi sorular sorup araştırmasını, eksiklerini görerek konu üzerine yoğunlaşmasını  ve ödev yapmayı eziyet değil, keyifli bir süreç olarak algılamasını sağlayabilmektir.

Sonuç olarak yoğun çalışan aileler için olduğu kadar, çocuğun sürekli bakımını üstlenecek bireylerin yer aldığı ailelerde de ödevler ve ders çalışma süreci başlı başına bir stres kaynağı olmakta ve anne baba ile çocuğun yaşayabileceği keyifli anlar sıkıntılı süreçlere dönüşmektedir. İngiliz Kültür Derneği Yetenek Etüt Eğitim Merkezi bu ihtiyacı gidermek ve bunu giderirken de çocuklarımıza artı değerler kazandırabilmek amacıyla çalışmaktadır.

İNGİLİZ  KÜLTÜR  DERNEĞİ  ERKEN  İNGİLİZCE  PROGRAMI (junior)

Çocuklar, ikinci dili yetişkinlerden daha hızlı ve doğru bir aksanla öğrenmektedir. Bilimsel olarak küçük yaşlarda yabancı dil eğitimine başlamanın zeka gelişiminde ve okul başarısında pozitif etkiler yarattığı kanıtlanmıştır. Erken yaşta İngilizce öğretimi çocukta düşünmeye yönelik kıvraklık ve esnekliği, dinleme yetisini ve hassasiyetini geliştirdiği gibi aynı zamanda anadilinde anlama becerisini güçlendirir. Çocuğun erken yaşta İngilizce öğrenmesini gerektirecek bir çok neden vardır. Çocuğa, insanlarla daha kolay iletişim kurma olanağı sağlar. Yabancı dil olgusu, çocuğun zihnini diğer kültürlere açarken, diğer ülkelerdeki insanları anlamasına ve değerlendirmesine yardımcı olur. İngiliz Kültür Derneği Yetenek Etüt Eğitim Merkezi’nde eğitim alan öğrenci, eğitim süreci boyunca tamamen İngilizce konuşabilmesi yönünde bir eğitim alır. Her eğitim sürecinin ardından öğrencinin gelişimini yakından takip edebilmeniz için çocuğunuzun yaş grubuna uygun olarak tarafınıza Avrupa Dil Portfolyosu (European Language Portfolio) ücretsiz olarak sunulacaktır. Avrupa Dil Portfolyosu ile çocuğunuzun eğitim aldığı seviye sonunda nasıl bir dil gelişimine sahip olduğunu yakından gözlemleyebileceksiniz.

İngiliz Kültür Yetenek Etüt Eğitim Merkezi Fatih M. Sarı Leylak S. NO:2/1 (otogar yanı) İZMİT adresinde hizmet vermekte olup, 319 06 16 numaralı telefonumuzdan 08.00-19.00 saatleri arasında iletişim kurabilirsiniz.

 

www.megayetenek.com

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları